Biuro Turystyki ZNP LogosTour – Wrocław

USA

Wycieczki i wyjazdy turystyczne organizowane przez nasze biuro podróży Logos tour to pełna paleta przygód i wrażeń. Mamy ofertę dla każdego turysty – dla tych, którzy wolą krótkie wypady na weekendowy wypoczynek do krajów europejskich, jak i dla zwolenników dalekich eskapad na drugi kraniec Ziemi. Staramy się w taki sposób konstruować swoją ofertę wakacji, aby odpowiadała ona różnym modelom wypoczywania. Nie ulegamy stereotypom i nie podążamy wyłącznie utartymi szlakami. Z naszym biurem podróży Logos tour możesz zobaczyć coś wyjątkowego, o czym być może tylko słyszałeś. Zatrudniani przez nas przewodnicy i piloci wycieczek mają pasję do podróżowania, dlatego są doskonałymi asystentami wyjazdów zagranicznych dla naszych klientów. Przeżyj wyjątkową przygodę, z której wspomnienia będą najlepszą pamiątką na całe życie. Możesz jechać na wakacje samotnie lub z całą rodziną. Weź plecak lub torbę i wyrusz z naszym biurem podróży Logos tour na podbój świata.

Stanie się to możliwe zwłaszcza dlatego, że w naszej ofercie znajdziesz wyjazdy zagraniczne do krajów na wszystkich 7 kontynentach. Z naszą pomocą pojedziesz do gorącej Australii, zwiedzisz egzotyczne Indie, Laos czy Kambodżę, albo poczujesz się jak obywatel świata podczas wyjazdu do USA.

Wakacje w USA to marzenie dla wielu podróżników. Czy może być coś piękniejszego niż wschód słońca w Miami albo spacer po Central Parku w Nowym Jorku? Wyjazd do USA może być jak sen – American Dream, który spełni się dzięki naszym ofertom wycieczek do Stanów Zjednoczonych. Biuro podróży Logos tour organizuje wyjazdy do USA i zwiedzanie najpiękniejszych zakątków tego jakże rozległego kraju. Nie sposób się tu nudzić – atrakcje występują od Wschodniego do Zachodniego wybrzeża. Kraina wielkich jezior, Floryda albo okręg Waszyngton? Możesz wybrać odpowiedni dla siebie kierunek wyjazdu do USA. Być może zawsze marzyłeś o tym, aby zobaczyć cuda natury w Wielkim Kanionie, Yellowstone, albo zachwycającą Niagarę na granicy z Kanadą. Celem wyjazdu do Stanów Zjednoczonych może być także Los Angeles – miasto aniołów, w którym można spotkać na każdym rogu ulicy wielkie gwiazdy znane nam ze szklanego ekranu. To tylko ułamek atrakcji, jakie można zobaczyć w Ameryce.

Jeśli i Ty chciałbyś się tam wybrać, zobaczyć Wielką Amerykę jej wszystkimi atrakcjami, wybierz się z biurem podróży Logos tour na wakacje w USA. Możesz zarezerwować wybraną ofertę za pośrednictwem naszej strony internetowej albo skorzystać z pomocy naszych doradców w głównej siedzibie Logos tour w Warszawie. Prócz tego dysponujemy szeregiem oddziałów regionalnych biura podróży w różnych dużych miastach w Polsce.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Wrocław

Adres: plac Grunwaldzki 12-14, 50-384 Wrocław, dolnośląskie

Telefon: 71 321 74 54

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018