DomyKG – domy drewniane i karczmy z bala

Jako producent domków mobilnych o ugruntowanej pozycji w branży, dostarczamy konstrukcje łączące w sobie znakomitą trwałość oraz doskonałe parametry użytkowe.

Remperfekt

Remperfekt to doświadczona firma remontowa, którą tworzy wyspecjalizowany w zakresie budownictwa zespół. Na terenie Poznania działamy już od ponad 15

Limarent

Wypożyczalnia zwyżek, zagęszczarek, podnośników, koparek i pozostałego ciężkiego sprzętu, a także drobniejszych urządzeń jak agregaty, osuszacze powietrza czy odkurzacze piorące,

Zakład Produkcyjno-Usługowy PAJĄK

Katalog garaży oferowanych przez Zakład Produkcyjno-Usługowy PAJĄK jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. nowoczesne garaże drewnopodobne.

Konstantynowicz Architekci

Przygotowanie profesjonalnego projektu budowlanego domu jednorodzinnego lub biura to czasochłonne zadanie, które wymaga dużej wiedzy, z tego względu warto je powierzyć specjalistom.

Sklep internetowy Hot & Cold

W naszym asortymencie można znaleźć doskonałej jakości, wydajne i trwałe pompy ciepła. Poszczególne modele są dostosowane do potrzeb właścicieli domów jednorodzinnych, biur czy innych…

Sklep internetowy Techem

Tablice budowlane od Techem mają charakter ostrzegawczy i informacyjny. Informują pracowników i osoby znajdujące się w pobliżu o potencjalnych niebezpieczeństwach.

Aluboss

Producent konstrukcji aluminiowo-metalowych Aluboss to firma z dużym doświadczeniem, działająca we Wrocławiu już od wielu lat. Skąd się wziął sukces przedsiębiorstwa?