Dom Aukcyjny Ostoya

Numizmatyka

Stare monety fascynowały nas, odkąd sięgamy pamięcią. Dla nas numizmatyka to nie tylko praca, ale zarazem pasja, którą pragniemy nieustająco rozwijać. Właśnie dlatego prowadzimy Dom Aukcyjny Ostoya w Galerii Zajączka w Warszawie, a do tego również aukcje internetowe.
W tym właśnie miejscu zajmujemy się skupem monet kolekcjonerskich o unikalnym charakterze i realnej wartości. Oferujemy za nie zawsze rozsądną, uczciwą cenę, ustaloną na podstawie wykonanych ekspertyz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, a do tego obszerną wiedzę, bo numizmatyka interesowała nas od zawsze. Dlatego uważnie przyglądamy się wszystkim, trafiającym do naszego punktu monetom i na tej podstawie dokonujemy profesjonalnej wyceny. Pieniądze wypłacamy w gotówce. Przyjmujemy monety srebrne jak i wykonane z innych kruszców. Ponadto, naszym Klientom zapewniamy korzystne oraz przejrzyste warunki współpracy.
Oprócz wyceny zawsze staramy się przedstawić Klientowi jak najwięcej informacji o posiadanej przez niego monecie. Chcemy, aby poznał jej wartość i przede wszystkim, aby był świadomy tego, jaką monetę posiada i co nam sprzedaje.
Do każdej transakcji podchodzimy bardzo uczciwie. Na tym właśnie polega nasza praca. Nie zależy nam tylko i wyłącznie na własnym interesie. Dbamy jednocześnie o zadowolenie naszych klientów. Jeżeli więc i Ty posiadasz wartościową Twoim zdaniem monetę albo chciałbyś po prostu dowiedzieć się o niej czegoś więcej, skontaktuj się z nami. Obejrzymy ją bardzo dokładnie i opowiemy Ci o niej. W dodatku wycenimy ją, abyś wiedział, ile możesz na niej zarobić. A czy zdecydujesz się na sprzedaż, to zależy już od Ciebie! Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej działalności, dostępnymi a naszej stronie internetowej.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019