Foster Technologies

Xiaomi Mijia

Kamera Xiaomi Mijia Dafang jest idealnym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą czuć się bezpiecznie w swoim domu, pragną czuwać nad bezpieczeństwem swoich bliskich lub utrzymywać stały kontakt z pracownikami, przy okazji mając na nich oko. A to wszystko za pomocą jednej aplikacji w telefonie dostarczonej przez firmę Xiaomi.

Każdemu zależy na bezpieczeństwie rodziny, dzieci, czy ukochanego pupila, zwłaszcza podczas wyjazdów, delegacji i różnych nieobecności. Dzięki kamerze Xiaomi Mijia trzymanie pieczy nad porządkiem w domu będzie proste jak nigdy wcześniej. Wystarczy dostęp do WI-FI, a możliwy będzie podgląd na żywo, a nawet bezpośrednia komunikacja z najbliższymi. Dzięki głosowym komendom wydawanym poprzez kamerkę Xiaomi Mijia odstraszenie nieproszonych gości lub uspokojenie zestresowanego zwierzaka będzie niezwykle łatwe.

Kamera Xiaomi Mija Dafang jest urządzeniem obrotowym, oznacza to, że pozwala na prowadzenie monitoringu dookoła, czyli w 360 stopniach. Wystarczy umieścić ją we właściwym miejscu, skonfigurować z aplikacją i kamera Xiaomi Mijia będzie gotowa do użytku.

Jakość w jakiej nagrywany jest obraz przez kamerę Xiaomi Mijia to 1080p, pozwala to na uzyskanie obrazu o optymalnej jakości. Dodatkowym atutem kamerki firmy Xiaomi jest tryb podczerwieni. Dzięki niemu obraz jest czysty nawet przy zgaszonym świetle czy słabo oświetlonym obiekcie. Nie ma obawy, że Xiaomi Mijia czegoś nie uchwyci.

Niezwykłym atutem urządzenia jest czujnik, który kiedy wykryje ruch, automatycznie skupi na nim soczewkę. Transmisja nagrywana przez kamerę Xiaomi Mijia jest zaszyfrowana, daje to pewność, że nikt niepowołany nie zobaczy nagrywanego obrazu.

Kiedy użytkownik nie ma możliwości śledzenia na bieżąco, tego co dzieje się w obserwowanym obiekcie, może w dowolnym momencie do tego wrócić. Dzięki rozszerzeniu pamięci i aplikacji dostępnej na telefon i udostępnionej przez firmę Xiaomi.

Zasileniem jakie potrzebuję kamera Xiaomi Mijia jest zwykła smartfonowa ładowarka z mocą co najmniej 1A i wejściem micro USB. Bezpieczeństwo nigdy nie było tak proste.

Nazwa firmy: Foster Technologies

Adres: Ul. Estrady 86, 01-932 Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 888 141 618

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.12.2019